Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

+48 22 851 01 66

info@annalotan.pl

pn–pt 9:00–17:00

50 lat tradycji w tworzeniu bio-kosmetyków profesjonalnych

powrót

Aktywna maska wyszczuplająca Black Mud

Indeks/kod produktu: 1315, 1309

Dostęp do cen hurtowych po zalogowaniu dla profesjonalistów

Szlachetne błoto z Morza Martwego 100% – naturalny produkt. Muł zalegający tysiące lat na dnie tego rezerwatu przyrodniczego zawiera aktywnie działające składniki, które detoksykują skórę i minerały o właściwościach ujędrniających. Dzięki tak unikalnej mieszance błoto działa mocno wyszczuplająco na skórę i jest znane i lubiane w wielu SPA na całym świecie ze swojego działania odnawiającego naskórek. Zalecane przy kuracjach wyszczuplających, antycellulitowych w połączeniu z dietą odchudzającą oraz dla zmniejszenia widocznych rozstępów na skórze.

Maseczka błyskawicznie działa wygładzająco i ujędrniająco, dzięki czemu, po pierwszym stosowaniu widzimy zadziwiający efekt na skórze. Bardzo ważne jest odpowiednie stosowanie błota, aby działanie minerałów było korzystne i efektywne na skórze.

Sposób użycia:

Prosimy trzymać się zaleceń i nie przeprowadzać eksperymentów (ze względu na mocne działanie minerałów) aby zapobiec podrażnieniu naskórka i nadmiernemu złuszczaniu.

Wskazówki:

  1. Możemy nakładać błoto na całe ciało (należy omijać przód szyi, okolice oczu, okolice bikini i okolice pach. Na piersi nakładamy błoto omijając brodawki) lub na wybrane partie.
  2. Nie należy nakładać maseczki pod folie! Maska wyszczupla przy pomocy właściwości detoksykujących, a nie przy pomocy efektu ciepła (pocenia się naskórka, co daje krótkotrwały efekt).
  3. Nie należy trzymać maseczki na skórze dłużej niż 20 minut (w przypadku mocnego cellulitu robimy 2 serie po 20 minut z 15-minutową przerwą pomiędzy nakładaniem maseczki). Po tym czasie maseczka wysycha i przestaje działać. Dłuższe trzymanie spowoduje utrudnienia w zmyciu błota i nadmierne łuszczenie się naskórka.
  4. Stosować nie częściej niż 2 razy w tygodniu. Nałożyć maseczkę cienką warstwą na miejsca tego wymagające. Po 10-20 min zmyć błoto bardzo dokładnie wodą bez użycia detergentów (żel, mydło, emulsja, itp.). Zastosować balsam intensywnie nawilżający z serii Fresh Look, który wspomaga działanie minerałów na skórze.

Specyfikacja produktu:

Pojemność: 50 kg / 625 ml
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:

Zamawiając na Naszych stronach partnerskich: www.vedaramedical.com oraz www.vedara.pl
za przesyłkę płacisz TYLKO RAZ!

Strony partnerskie