Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

+48 22 851 01 66

info@annalotan.pl

pn–pt 9:00–17:00

50 lat tradycji w tworzeniu bio-kosmetyków profesjonalnych

powrót

Lekki krem ochronny SPF30 50 ml

Dostępność: Mało

Indeks/kod produktu: 026

Cena:

148.00

Dostęp do cen hurtowych po zalogowaniu dla profesjonalistów

Beztłuszczowy , nawilżający krem o szerokim spektrum działania do codziennego użytku. lekka emulsja nawilżająca jest łatwo wchłaniana przez skórę, pozostawiając uczucie komfortu bez żadnych białawych pozostałości. Stworzony dla skór naczyniowych i z trądzikiem różowatym, ekstremalnie alergicznych i wrażliwych. Doskonale uszczelnia ścianki naczynek krwionośnych, łagodzi pieczenie, szczypanie i dyskomfort na skórze.

Formuła jest wzbogacona w kojący ekstrakt z kwiatów nagietka i posiada antyoksydanty w postaci Vitaminy E oraz alg Dunaliella salina aby zapewnić ochronę przed wolnymi rodnikami, która ma szczególne znaczenie, gdy skóra jest eksponowana na słońce. Subtelne składniki mineralne zwiększają odporność skóry na zagrożenia środowiskowe, jednocześnie wspierając uspokajające działanie preparatu.

Żywica mirrowa i pochodna kwasu undecylenowego utrzymują warunki higieniczne na powierzchni skóry co jest istotne przy cerach tłustych i mieszanych.

Sposób użycia:

Stosować 15 min. przed wyjściem na słońce. Powtarzać przynajmniej co 2 godziny. Można stosować u dzieci po konsultaci z lekarzem.

 

:
:
:
:
:
:
:
:
:
:

Zamawiając na Naszych stronach partnerskich: www.vedaramedical.com oraz www.vedara.pl
za przesyłkę płacisz TYLKO RAZ!

Strony partnerskie