Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

+48 22 851 01 66

info@annalotan.pl

pn–pt 9:00–17:00

50 lat tradycji w tworzeniu bio-kosmetyków profesjonalnych

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com
powrót

Renova

RenovaLinia dermokosmetyków Renova zapewnia optymalną opiekę dla skór dojrzałych suchych, odwodnionych oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Zawiera wyselekcjonowane naturalne składniki aby maksymalnie zredukować widoczne zmarszczki i zapobiec powstawaniu nowych, m.in. peptydy, antyoksydanty, olejek Jojoba, masełko Shea, retinol.

czytaj dalej

Renova – linia dermokosmetyków, gdzie użyte zostały wszystkie dostępne środki aby pokonać zmarszczki: peptydy z liftingującym efektem, antyoksydanty, składniki wiążące wilgoć, minimalizujące odparowanie wody i zapewniające optymalną ochronę przed UV.

Dojrzała, sucha skóra przeważnie jest cienka z ledwo widocznymi porami. W tych warunkach gruczoły łojowe są mniej aktywne, nie dostarczają wystarczająco komponentów zatrzymujących wilgoć. To prowadzi do przyspieszenia wyparowania wilgoci przez skórę, braku elastyczności oraz przedwczesnego pojawiania się widocznych zmarszczek.

Preparaty z linii Renova zostały specjalnie zaprojektowane aby wspierać funkcję bariery ochronnej skóry i redukcję utraty wody z naskórka poprzez regenerację i poprawę warstwy hydrolipidowej skóry. Ich wydajna, długotrwała oraz ochronna jakość poprawia zdolność skóry do radzenia sobie z destrukcyjnym działaniem wolnych rodników, co prowadzi do zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się skóry. Głęboko nawilżające kremy wzbogacają skórę olejami Premium tłoczonymi na zimno: m.in. z ziaren pszenicy, sezamu, skwalenem z oleju z oliwek, fitosterolami.

Dermokosmetyki Renova zawierają naturalne komponenty wiążące wodę w skórze – emulgatory: polisacharydy, które naturalnie występują w skórze: kwas hialuronowy, aminokwasy.

Zawierają również naturalne wzbogacone składniki roślinne o dobroczynnym działaniu na skórę:

  • wyciąg z miąższu aloesu, witaminy młodości A i E,
  • wyciąg z rokitnika,

które działają jako komponenty przeciwrodnikowe, w celu wzmocnienia i naturalnego pobudzenia funkcji odpornościowej skóry.

1 2

Zamawiając na Naszych stronach partnerskich: www.vedaramedical.com oraz www.vedara.pl
za przesyłkę płacisz TYLKO RAZ!

Strony partnerskie