Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

+48 22 851 01 66

info@annalotan.pl

pn–pt 9:00–17:00

50 lat tradycji w tworzeniu bio-kosmetyków profesjonalnych

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com
powrót

Kosmetyki do cery suchej - Renova

RenovaLinia dermokosmetyków Renova zapewnia optymalną opiekę dla skór dojrzałych suchych, odwodnionych oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Zawiera wyselekcjonowane naturalne składniki aby maksymalnie zredukować widoczne zmarszczki i zapobiec powstawaniu nowych, m.in. peptydy, antyoksydanty, olejek Jojoba, masełko Shea, retinol.

czytaj dalej

Renova – linia dermokosmetyków, gdzie użyte zostały wszystkie dostępne środki aby pokonać zmarszczki: peptydy z liftingującym efektem, antyoksydanty, składniki wiążące wilgoć, minimalizujące odparowanie wody i zapewniające optymalną ochronę przed UV.

Dojrzała, sucha skóra przeważnie jest cienka z ledwo widocznymi porami. W tych warunkach gruczoły łojowe są mniej aktywne, nie dostarczają wystarczająco komponentów zatrzymujących wilgoć. To prowadzi do przyspieszenia wyparowania wilgoci przez skórę, braku elastyczności oraz przedwczesnego pojawiania się widocznych zmarszczek.

Preparaty z linii Renova zostały specjalnie zaprojektowane aby wspierać funkcję bariery ochronnej skóry i redukcję utraty wody z naskórka poprzez regenerację i poprawę warstwy hydrolipidowej skóry. Ich wydajna, długotrwała oraz ochronna jakość poprawia zdolność skóry do radzenia sobie z destrukcyjnym działaniem wolnych rodników, co prowadzi do zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się skóry. Głęboko nawilżające kremy wzbogacają skórę olejami Premium tłoczonymi na zimno: m.in. z ziaren pszenicy, sezamu, skwalenem z oleju z oliwek, fitosterolami.

Dermokosmetyki Renova zawierają naturalne komponenty wiążące wodę w skórze – emulgatory: polisacharydy, które naturalnie występują w skórze: kwas hialuronowy, aminokwasy.

Zawierają również naturalne wzbogacone składniki roślinne o dobroczynnym działaniu na skórę:

  • wyciąg z miąższu aloesu, witaminy młodości A i E,
  • wyciąg z rokitnika,

które działają jako komponenty przeciwrodnikowe, w celu wzmocnienia i naturalnego pobudzenia funkcji odpornościowej skóry.

1 2

Zamawiając na Naszych stronach partnerskich: www.vedaramedical.com oraz www.vedara.pl
za przesyłkę płacisz TYLKO RAZ!

Strony partnerskie