Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

+48 22 851 01 66

info@annalotan.pl

pn–pt 9:00–17:00

50 lat tradycji w tworzeniu bio-kosmetyków profesjonalnych

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com
powrót

Kosmetyki do pielęgnacji oczu - Eye Care

Eye CareSkóra wokół oczu jest bardzo delikatna i cienka, jej grubość nie przekracza 0,5 mm, dodatkowo pozbawiona jest gruczołów łojowych, a zatem podatna na przesuszenie, dlatego wymaga specjalnej opieki, która nie zawsze jest powiązana z typem cery. Anna Lotan stworzyła szereg różnorodnych preparatów z innowacyjną formułą do szczególnej pielęgnacji skóry wokół oczu.

czytaj dalej

Cienka skóra oczu jest podatna na powstawanie zmarszczek i wiotczenie. Aby zapobiec przedwczesnemu pojawianiu się zmarszczek ważna jest pielęgnacja preparatami, które wspierają funkcje ochronne całej okolicy oczu. Produkty nie zawierające chemicznych emulgatorów szkodzących skórze, dzięki innowacyjnej formule wiążącej wodę zapobiegają utracie wilgoci.

Dodatkowo, skóra wokół oczu podatna jest na podpuchnięcia z powodu nadmiaru gromadzonych płynów pod okiem. Aby zredukować efekt opuchniętych oczu polecane są preparaty z innowacyjną bez okluzyjną formułą, która daje efekt liftingu oraz poprawienia konturu oka za pomocą biopeptydów zawierających aminokwasy i ściągające składniki ziołowe.

Wszystkie produkty Eye Care pomagają zminimalizować pojawianie się widocznych linii i zmarszczek, tworząc młodszy i promienny wygląd skóry okolicy oka.

Uwaga: inne kremy Anny Lotan z różnych linii również zapewniają doskonałą opiekę dla suchej i dojrzałej skóry wokół oczu: Krem-maska Renova, Odnawiający krem na noc Liquid Gold, Balsam Solid Gold oraz liftingujqce produkty z linii Greens.

Zamawiając na Naszych stronach partnerskich: www.vedaramedical.com oraz www.vedara.pl
za przesyłkę płacisz TYLKO RAZ!

Strony partnerskie