Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

+48 22 851 01 66

info@annalotan.pl

pn–pt 9:00–17:00

50 lat tradycji w tworzeniu bio-kosmetyków profesjonalnych

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com
powrót

Kosmetyki odżywcze - Liquid Gold

Liquid GoldLiquid Gold – linia dermokosmetyków bez chemicznych emulgatorów, oparta na wyciągu z rokitnika. Preparaty bogate w składniki aktywne, odżywcze oraz regenerujące.

czytaj dalej

Dermokosmetyki Liquid Gold mają najwyższą jakość, są hypoalergiczne, wydajne i przyjemne w użyciu. Wysoka zawartość alfa i beta karotenu w rokitniku nadaje intensywny złoto-pomarańczowy kolor preparatom z tej linii. Oleje wydobywane tłoczeniem pestek rokitnika na zimno zatrzymują wodę w naskórku, zapewniając prawidłowy poziom nawilżenia, a także skutecznie zabezpieczają skórę przed starzeniem się.

Preparaty Liquid Gold zawierają ponad 100 różnych składników odżywczych, bioaktywnych substancji wliczając fitosterole, witaminy rozpuszczalne w wodzie takie jak B1, B2, C, K, P i kwas foliowy, witaminy rozpuszczalne w tłuszczach takie jak A, E i F (80-95% niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe), wolne aminokwasy, alpha i beta karoteny, Iikopen, zeaksantyny, które przyczyniają się do bogatego złoto-pomarańczowego koloru owoców rokitnika i olejków. Olejek z rokitnika pomaga zwalczyć suchość skóry, zmarszczki i oznaki przedwczesnego starzenia.

W rzeczywistości zawartość witamin w rokitniku jest znacznie wyższa niż w jakimkolwiek innym uprawianym owocu czy warzywie.

Rokitnik jest znany w wielu krajach północnych takich jak Tybet, Mongolia, Rosja oraz w krajach skandynawskich. Od setek lat stosowany jest jako preparat leczniczy przyspieszający gojenie ran i ubytków no skórze, jako przeciwalergen i dodatek odżywczy w kuchni tradycyjnej.

1 2 3

Zamawiając na Naszych stronach partnerskich: www.vedaramedical.com oraz www.vedara.pl
za przesyłkę płacisz TYLKO RAZ!

Strony partnerskie