Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

+48 22 851 01 66

info@annalotan.pl

pn–pt 9:00–17:00

50 lat tradycji w tworzeniu bio-kosmetyków profesjonalnych

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com
powrót

Kosmetyki rozświetlające - C-White

C-WhiteJasna skóra zawsze była kojarzona z pięknem. Jednakże ten typ skór podatny jest na pojawianie się drobnych plamek oraz przebarwień, dodatkowo często pojawia się problem hyperpigmentacji. Widoczne przebarwienia są rezultatem fizjologicznego mechanizmu obronnego przeciwko szkodliwemu działaniu promieni UV.

czytaj dalej

Wpływ wzrastających wymagań życiowych, trendy modowe i nowoczesny model życia, ze zwiększoną aktywnością na wolnym powietrzu prowadzi do wciąż rosnącego szkodliwego działania promieni UV.

Rozświetlenie tego typu skóry jest ryzykownym i skomplikowanym zadaniem, które powinno być podejmowane stopniowo i ze szczególną opieką.

W dermokosmetykach Anny Lotan pod uwagę brane jest głównie bezpieczeństwo skóry, dlatego podejście do rozświetlenia skóry jest działaniem delikatnym a zarazem intensywnym, opartym na trzech głównych założeniach:

  • tworzenie produktów, które wspierają własną zdolność skóry do odbijania promieni UVA i UVB, a nie tylko przy pomocy zawartych filtrów UVA i UVB;
  • zminimalizowanie pojawiania się przebarwień na skórze jak  również zapobieganie szkodliwemu działaniu wolnych rodników na skórze, poprzez zawartość przede wszystkim przeciwutleniaczy
  • staranny dobór formuł ochrony, które podkreślają ochronę UVA i UVB z optymalną fotostabilnością.

Formuły produktów z linii C-White są bogate w witaminę C we wszystkich zaawansowanych aktywnych i bardziej stabilnych pochodnych, wliczając ester z witaminy C, Magnesium Ascorbyl Phosphate, aby wzmocnić proces rozjaśnienia, zneutralizować wolne rodniki, stymulować regenerację i nadawać zdrowy i witalny wygląd. Linia produktów zawiera aktywne ziołowe komponenty rozświetlające, działające poprzez hamowanie formułowania się melaniny, która powoduje pojawianie się przebarwień. Zawartość składników roślinnych również zmiękcza skórę oraz wspiera podstawowe funkcje skóry i działa odżywczo.

Wszystkie dermokosmetykl z linii C-White są zalecane do stosowania przy cerach naczyniowych dzięki działaniu uszczelniającemu na ścianki naczynek krwionośnych oraz intensywnemu rozświetleniu i maskowaniu niedoskonałości. Regularne stosowanie dermokosmetyków C-White powoduje intensywne rozjaśnienie i odżywienie poszarzałego naskórka, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry z powodu narażenia na promieniowanie słoneczne i zapewnia optymalną dawkę witaminy C.

Zamawiając na Naszych stronach partnerskich: www.vedaramedical.com oraz www.vedara.pl
za przesyłkę płacisz TYLKO RAZ!

Strony partnerskie