Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

+48 22 851 01 66

info@annalotan.pl

pn–pt 9:00–17:00

50 lat tradycji w tworzeniu bio-kosmetyków profesjonalnych

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

O firmie

Historia Firmy

Firma Anna Lotan Ltd. od ponad 50 lat zajmuje się produkcją naturalnych dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała w gabinetach kosmetycznych.

W skład preparatów Anna Lotan wchodzą wyselekcjonowane ekstrakty roślinne, olejki najwyższej jakości (wydobywane tłoczeniem na zimno), minerały z Morza Martwego oraz wiele składników naturalnych. Dlatego kosmetyki Anna Lotan są zalecane do skór problemowych, naczyniowych, łojotokowych oraz dotkniętych trądzikiem.

Właścicielka firmy Anna Lotan skończyła studia o specjalizacji kosmetycznej w Niemczech i Szwajcarii. W 1950 roku wyemigrowała do Izraela, gdzie zajęła się pracą naukową w dziedzinie kosmetologii.

W latach sześćdziesiątych wynalazła metodę zimnej hydratacji (oczyszczanie twarzy bez użycia wapozonu), która jest delikatniejszą formą i idealnie nadaje się dla skóry wrażliwej, dotkniętej trądzikiem, problemami naczyniowymi i innymi schorzeniami.

W końcu lat siedemdziesiątych Anna Lotan stworzyła prywatne laboratorium, w którym pod nadzorem międzynarodowej komisji samodzielnie może przyznawać certyfikaty swoim produktom.

W roku 2002, z myślą o klientach indywidualnych, została stworzona linia Fresh Look, która zawiera 60 dermokosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała w domu. Mineralne kosmetyki Fresh Look można stosować od 14 roku życia i zalecane są do każdego rodzaju skóry. Linia Fresh Look Exclusive została wyróżniona EKO Certyfikatem kosmetyku naturalnego EKO ZNAK.

Specjalnie z myślą o mężczyznach firma Anna Lotan wprowadziła mineralna linię Fresh Look for Men. Teraz wszyscy Panowie mogą korzystać z kosmetyków Anna Lotan.

W chwili obecnej firma Anna Lotan jest jednym z 2 wiodących producentów kosmetyki profesjonalnej w Izraelu. Preparaty eksportuje się do 48 krajów na całym świecie. Są dystrybuowane do profesjonalnych salonów, aptek i dermatologów.

W Polsce firma Anna Lotan jest znana od 2002 roku na rynku kosmetyki profesjonalnej. Kosmetyki Anna Lotan są znane i lubiane wśród wiele kosmetyczek, kosmetologów, dermatologów oraz farmaceutów.

Obecnie firmę prowadzą Liora Chitron i Oded Lotan

Obecnie firmę prowadzą
Liora Chitron i Oded Lotan

Filozofia Marki

Izraelska firma Anna Lotan Ltd. od szesnastu lat znajduje uznanie wśród kosmetyczek i kosmetologów w całej Polsce.

Dzięki specjalnie opracowanym formułom kosmetyki (hypoalergiczne, nie zawierające sztucznych barwników, zapachów, w miarę możliwości unikane jest stosowanie chemicznych emulgatorów oraz konserwantów) idealnie pielęgnują skóry trądzikowe, łojotokowe, z rozszerzonymi naczyniami, wrażliwe, dojrzałe oraz alergiczne przynosząc widoczne efekty.

Wszystkie preparaty dostępne w ofercie firmy można ze sobą łączyć i mieszać dzięki czemu koszty zużycia materiałów są zdecydowanie niższe, a zabiegi pozycjonowane są jako zabiegi luksusowe.

LaboratoriumUnikalne działanie składników aktywnych doskonale pielęgnuje skórę wygładzając ja i regenerując.

Firma Anna Lotan Ltd. w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz kosmetyków Fresh Look do pielęgnacji domowej, dla każdego typu skór dzięki czemu kompleksowo dbamy o skóry naszych klientów.

W celu bliższego zapoznania się z ofertą firmy Anna Lotan Ltd. poniżej przedstawiamy krótki opis niektórych (spośród kilkudziesięciu) zabiegów, polecanych przez polskie kosmetyczki.

Produkcja

Produkcja

Anna Lotan w Polsce

Działania firmy Anna Lotan obejmują:

  • promowanie i sprzedaż kosmetyków,
  • organizację comiesięcznych szkoleń dla profesjonalistek,
  • edukację w szkołach i na wyższych uczelniach kosmetycznych,
  • coroczną organizację Kongresu Kosmetologicznego na różne tematy.

 

Połączenie

  • pokazów,
  • szkoleń,
  • edukacji,
  • integracji uczestniczek

zapewnia obecność wiodących kosmetyczek, kosmetologów i farmaceutów w Polsce.

Diana Kosareva, Dyrektor Generalny

Diana Kosareva,
Dyrektor Generalny

Ciekawa współpraca

Anna Lotan, jako jedna z nielicznych firm działających na rynku polskim, proponuje miłą i wygodną współpracę dla wszystkich zainteresowanych.

Możliwość łączenia wszystkich preparatów zdecydowanie obniża koszt zakupu kosmetyków i pozwala na indywidualne podejście do klienta.

Comiesięczne promocje na zakup wybranych produktów i zabiegów pomaga w wyborze i testowaniu nowych kosmetyków.

Duża ilość nowych produktów zapewnia szybkie zdobycie wiedzy i rozwój gabinetu.

Ciekawa współpraca

Zamawiając na Naszych stronach partnerskich: www.vedaramedical.com oraz www.vedara.pl
za przesyłkę płacisz TYLKO RAZ!

Strony partnerskie