Anna Lotan w Polsce

Anna Lotan w Polsce

Ambasadorem marki Anna Lotan w Polsce jest Diana Kosareva. Diana od wielu już lat bierze udział we wszystkich wydarzeniach z branży profesjonalnej (Targi i Kongresy kosmetyczne), organizuje szkolenia zarówno dla profesjonalistów, jak i dla uczniów szkół kosmetycznych i kosmetologicznych. Tworzy przyjazną atmosferę dla partnerów marki oraz dystrybutorów regionalnych.

Diana Kosareva od ponad 23 lat pracuje w branży kosmetycznej, była również ambasadorką kilku światowych marek w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji doskonale zna rynek kosmetyczny oraz potrzeby Klientów i wie, że reprezentowane przez nią kosmetyki muszą być ekskluzywne i bezpieczne dla skóry. Diana jest nie tylko ambasadorką marki, ale również jej wielką miłośniczką – produktów Anna Lotan używa osobiście i z czystym sercem poleca je każdemu.

Diana kocha naturę, ceni wolność opinii oraz kreatywność i dlatego jako jedna z nielicznych reprezentantów marki wprowadziła dla wszystkich Klientów unikalną Gwarancję Zakupów – po to, aby każdy Klient czuł się dopieszczony i doceniony. Ta Gwarancja zapewnia każdemu, kto kupi produkt Anny Lotan pewność wyboru i pełnię zadowolenia. W przypadku powstania uczulenia lub podrażnienia każdy Klient ma prawo do oddania produktu, a firma zwróci całkowity koszt zakupionego kosmetyku.

 

Kongres Kosmetologiczny

Firma Anna Lotan jest organizatorem Ogólnopolskiego Kongresu Kosmetologicznego dla profesjonalistów branży „Beauty” oraz dla dermatologów. Podczas dwudniowego Kongresu Anny Lotan ponad 100 kosmetyczek i kosmetologów uczestniczy w serii profesjonalnych wykładów i szkoleń. Wieczorem, w ramach wspólnej rozrywki, odbywają się występy znanych artystów, ludzi sukcesu, czy kabareciarzy. Do dzisiaj odbyło się 8 edycji tego wydarzenia. Kolejna edycja kongresu jest już w planach.

Kilka razy firma Anna Lotan była również głównym sponsorem Kongresu LNE w Krakowie. Marka bierze też czynny udział we wszystkich imprezach z branży profesjonalnej w Polsce.

 

Działania firmy Anna Lotan w Polsce obejmują:

 • nawiązanie ciekawej współpracy z gabinetami kosmetycznymi, hotelami i ośrodkami SPA 

 • organizację cotygodniowych szkoleń dla profesjonalistów w siedzibie firmy 

 • edukację w szkołach i na wyższych uczelniach kosmetologicznych 

 • coroczną organizację własnego Kongresu Kosmetologicznego.

 

Serdecznie zapraszam wszystkie miłośniczki naturalnych dermokosmetyków do miłej i owocnej współpracy z główną marką profesjonalnych kosmetyków w Izraelu

                                                                                                                                           Diana Kosareva

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 77 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-28
Polecam
2023-11-28
Polecam! Puder, dobrze kryje, długo się trzyma. Wysyłka bardzo szybka, miła profesjonalna obsługa.
pixel