Kwasy AHA/BHA

( ilość produktów: 83 )

Vedara Medical — nowy kanon w kosmetologii estetycznej!

Vedara Medical to polska firma specjalizująca się w kosmeceutykach do profesjonalnego użytku. Produkty z tej marki to skuteczność, najwyższa jakość i nowoczesna technologia, która daje szerokie możliwości terapeutyczne. Receptura każdego preparatu została bardzo dokładnie przemyślana, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów w zakresie dermatologii oraz kosmetologii.

Vedara Medical to marka, która tworzy najwyższej jakości produkty gwarantujące skuteczność oraz efektywność przy niskich kosztach zużycia materiałów. Formuła każdego preparatu została specjalnie opracowana przez naszego technologa działającego przy wsparciu specjalistów z medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii. Kwasoterapia Vedara Medical uznawana jest przez tysiące kosmetologów za unikalną technikę, która rozwiązuje każde problemy skórne bez widocznego złuszczania, oparzeń oraz okresu rehabilitacji, po zaledwie 2-6 zabiegach!

Ideą marki jest możliwość łączenia ze sobą wszystkich preparatów. Dzięki takiemu rozwiązaniu można tworzyć indywidualne zabiegi kosmetyczne oraz spersonalizowane terapie kwasami. Efekty po zabiegach Vedara Medical dają widoczne efekty, a terapia jest szybka i bezbolesna. Udzielamy pełnej 100% gwarancji jakości na wszystkie preparaty kosmeceutyczne Vedara Medical.

Dyrektorem Generalnym marki jest Diana Kosareva, która w swoich dermokosmetykach połączyła wiedzę z pierwotnych źródeł z nowoczesnymi technologiami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 114 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-21
Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam
2024-02-21
Super
pixel