Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

+48 22 851 01 66

info@annalotan.pl

pn–pt 9:00–17:00

50 lat tradycji w tworzeniu bio-kosmetyków profesjonalnych

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com
powrót

Professional

ProfessionalNaturalne dermokosmetyki profesjonalne Anna Lotan do użytku w gabinetach kosmetycznych i dermatologicznych. Bogate w składniki aktywne, wyciągi roślinne, minerały z Morza Martwego, witaminy młodości oraz naturalne olejki wydobywane tłoczeniem „na zimno”.

czytaj dalej

Hypoalergiczne kosmetyki z linii Professional nie zawierają syntetyków, sztucznych zapachów, emulgatorów oraz w miarę możliwości konserwantów, formaldehydów, pochodnych ropy naftowej co pozwala stosować je do skóry alergicznej, podrażnionej, problematycznej.

  • Nowatorskie formuły preparatów do masażu, umożliwiają łączenie ich z żelami oraz z olejkami. Preparaty nie zawierają gliceryny, dlatego nie zatykają porów, i nie trzeba ich zmywać.
  • Zaletą peelingów jest czysty, naturalny skład oraz skondensowane konsystencje dzięki czemu zużycie materiału jest poniżej 1ml na zabieg.
  • Bogata gama żeli z naturalnymi wyciągami roślinnymi służy jako bio-nośnik do każdego rodzaju zabiegu, a także ma szybkie działanie kojące, nawilżające i stymulujące.
  • Maseczki algowe po wymieszaniu z algogelem tworzą aksamitną konsystencję, a po nałożeniu dają doskonały efekt liftingujący poprawiając sprężystość i elastyczność skóry.
  • Maski proszkowe można stosować w postaci suchej pod D’arsonwal, po depilacji, epilacji i zabiegach do skóry tłustej, oraz łącząc je z różnymi preparatami kremowymi lub żelowymi tworząc specjalistyczne maseczki lub peelingi do różnych typów skór.
  • Nowością są sprasowane bio-maski bawełniane w kształcie tabletki, które po wrzuceniu do maski żelowej przybierają kształt twarzy.

Każdy z preparatów z linii Professional można stosować w kilkunastu różnych kuracjach.

Wszystkie dermokosmetyki Anna Lotan Professional można ze sobą łączyć i mieszać tworząc indywidualne zabiegi w zależności od wymagań skóry. Umożliwia to przygotowanie dużej liczby zabiegów przy wykorzystaniu zaledwie kilku preparatów. Kosmetyki Anna Lotan mają  skondensowaną postać dzięki czemu są niezwykle wydajne.

Zamawiając na Naszych stronach partnerskich: www.vedaramedical.com oraz www.vedara.pl
za przesyłkę płacisz TYLKO RAZ!

Strony partnerskie